Rakiplerinizle Aranıza S.E.T Çekin

S.E.T.: Müşterilerimizin satış performansını, kârlılığını, marka bilinirliğini ve pazar paylarını arttırmaya yönelik oluşturduğumuz ambalaj geliştirme sistemidir.

Yoğun rekabet ortamında S.E.T. ile Size Özel (“Subjective”), Etkin (“Effective”) ve Teknik (“Technical”) ambalaj çözümleri geliştiriyoruz.

Ürünlerinize parelel olarak ambalajınızla da rakiplerinizle aranıza set çekmek, bir adım öne çıkmanız için çalışıyoruz.

Rakiplerinizle Aranıza S.E.T Çekin
Size Özel “Subjective”

Size Özel “Subjective”

40 yılın verdiği tecrübeyle, sizi dinliyor, hedeflerinizi, rakiplerinizi, ihtiyaçları analiz ediyor, sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ambalaj çözümünü buluyoruz.

Etkin “Effective”

Araştırmalardan çıkan sonuçları analiz ederek tasarım sürecini başlatıyoruz. Tasarım ambalajın en önemli aşamasıdır. Bu süreç sonunda müşterilerinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan, rakiplerinize karşı üstünlük sağlayacak ambalajlar ortaya çıkar. Bir ambalajda olması gereken estetik, yaratıcılık, kalite, pazarlama, lojistik kolaylıklık ve işlevsellik gibi tüm noktalar bu süreçte titizlikle işlenir.

Tasarım aşamasının bitmesinin ardından ambalajın prototipinin oluşturulması ve test aşaması başlamaktadır. Prototipin incelenmesi, testlerin olumlu sonuçlar vermesi neticesinde ambalaj kalıbının yapım süreci başlar. Değişiklik taleplerinizin gelmesi durumunda ise tasarımda revizyonlar yapılarak ambalaja son hali verilir.

Etkin “Effective”
Teknik “Technical”

Teknik “Technical”

Prototip ve test aşamaları neticesinde nihai ambalaj çözümüne ulaşmamızın ardından ürünün üretim süreci başlamaktadır.Prototip ve test aşamaları neticesinde nihai ambalaj çözümüne ulaşmamızın ardından ürünün üretim süreci başlamaktadır.

Ürün Geliştirme

Analistlerimiz sadece ambalajla uğraşmıyor. Aynı zamanda satışı arttıracak tüm fiziksel şartları da oluşturuyorlar. Bu bir stand olabilir ya da doğru bir gramaj. S.E.T. yapısıyla rakiplerinizden ayrışın.

Ürün Geliştirme